KSK Developments świadczy usługi opracowania urządzeń mechatronicznych dostosowanych do potrzeb technologicznych naszego klienta. Zajmujemy się zdiagnozowaniem potrzeby, postawienia celu projektu, opracowaniem urządzenia, a następnie jego wyprodukowaniem i wdrożeniem w proces technologiczny klienta.

  • Posiadamy zespół inżynierów z doświadczeniem w pracy dla wielu branż i sektorów
  • Każde wyprodukowane urządzenie przed ostateczną instalacją przechodzi szereg testów laboratoryjnych i terenowych
  • Przeniesie wszystkich praw do produktu na klienta

Doświadczony zespół

Pracowaliśmy dla firm z takich branż jak ochrona środowiska, telekomunikacja, budownictwo czy medycyna. Dzięki temu nasi inżynierzy posiadają przekrojowe doświadczenie z różnych dziedzin gospodarki. Pozwala to na proponowanie klientom innowacyjnych, unikatowych rozwiązań ich problemów. Do każdego projektu podchodzimy z pasją i inżynierską ciekawością.

Zespół KSK Developments

Usługi IT

Współpracujemy z doświadczonymi informatykami, którzy stworzą odpowiednie oprogramowanie dedykowane twoim potrzebom. Nasze kompetencje technologiczne obejmują znajomość m.in.:

  • najważniejszych języków programowania: .NET, Java, C++, Oracle, PL/SQL, Flex, Delphi;
  • środowisk programistycznych: Visual Studio, Eclipse, NetBeans;
  • narzędzi do tworzenia programów instalacyjnych: Visual Studio, Ant Installer;
  • baz danych: SQL Server, Oracle, PostgreSQL, IBM DB2, MySQL;
Usługi IT

Zainteresowany? Oddzwonimy w 60 minut!

Podaj swoje dane kontaktowe i przekonaj się, jak bardzo zależy nam na sprawnej obsłudze Klienta. W dni robocze skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

Wysyłając powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez KSK Sp. z o.o. w celu realizacji zgłoszenia kontaktowego, oraz przesyłanie przez KSK Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres e-mail.