Jesteśmy młodym, dynamicznie rozwijającym się zespołem inżynierów. Dla laika - informatycy. Jednakże w szybko rozwijającym się świecie technologii informatycznych każdy jest specjalistą swojej branży. Technologie webowe, desktopowe, mobilne, embedded to zagadnienia pokrewne, a jednocześnie tak dalekie, że tworzą odrębne branże czy wręcz odrębne gałęzie rynku. IoT to jednak wszystko to w jednym. Dlatego do realizacji projektów internetu rzeczy konieczny jest zespół o umiejętnościach z każdej z tych dziedzin a jednocześnie z doświadczeniem pozwalającym na optymalnym zdefiniowaniu punktów styku tych jakże różnych technologii.

Jesteśmy świadomi, że nasz klient nie zawsze ma rozeznanie dotyczące tego, co jest możliwe do wykonania a czego tak naprawdę potrzebuje. Dlatego właśnie nasza usługa rozpoczyna się od audytu i identyfikacji potrzeb Klienta. Następnie, po zaakceptowaniu naszej propozycji przystępujemy do zaprojektowania konkretnych rozwiązań. Podczas tej części pracy stawiamy na nie tylko stworzenie środowiska, które jest w bezpieczne i niezawodne, lecz także, by przyszła rozbudowa nie stanowiła problemów.

  • Pracę zawsze zaczynamy od audytu potrzeb
  • Przed przystąpień do prac tworzymy szczegółowy harmonogram tak aby Klient znał terminy ukończenia prac
  • Po implementacji opracowanych rozwiązań przeprowadzamy szkolenia dla pracowników oraz monitoring

Świadczymy specjalistyczne usługi dla sektora IoT

Sprawdź, co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić

Tworzenie Oprogramowania -> Urządzenia -> Systemu

Możemy stworzyć dla Ciebie nowe wielopoziomowe rozwiązanie systemu. Nasze kompetencje technologiczne obejmują znajomość m.in.:

  • najważniejszych języków programowania: .NET, Java, C#, C++, C;
  • środowisk programistycznych: Visual Studio, Eclipse, NetBeans;
  • baz danych: SQL Server, Oracle, PostgreSQL, MySQL;
  • technologii embedded: Linux, RTOS, barebone;
  • transmisji danych: ZigBee, MiWi, LoRa, GSM;
  • interfejsów sieciowych: Ethernet, ModBus, CAN, RS232, RS485, I2C, SPI, OneWire
sample01

Zainteresowany? Oddzwonimy w 60 minut!

Podaj swoje dane kontaktowe i przekonaj się, jak bardzo zależy nam na sprawnej obsłudze Klienta. W dni robocze skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

Wysyłając powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez KSK Sp. z o.o. w celu realizacji zgłoszenia kontaktowego, oraz przesyłanie przez KSK Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres e-mail.