Jesteśmy młodym, dynamicznie rozwijającym się zespołem inżynierów. Dla laika – informatyków, jednak nasze kompetencje są znacznie bardziej ukierunkowane. Usługi IoT, które stanowią naszą specjalność, to połączone technologie webowe, desktopowe, mobilne, embedded. To zagadnienia pokrewne, a jednocześnie tak dalekie, że tworzą odrębne branże czy wręcz gałęzie rynku. Połączone umożliwiają realizację projektów Internetu Rzeczy (IoT) tak przydatnych w wielu branżach. Nasze doświadczenie i szerokie umiejętności pozwalają na sprawną pracę nad tymi właśnie technologiami.

Kompleksowa obsługa IoT

Jesteśmy świadomi, że nie każdy wie, na jakie rozwiązanie z zakresu IoT można się zdecydować oraz nie każdy potrafi rozpoznać własne potrzeby w tym zakresie. Dlatego właśnie nasza usługa rozpoczyna się od audytu i identyfikacji potrzeb Klienta. Następnie, po zaakceptowaniu naszej propozycji, przystępujemy do zaprojektowania konkretnych rozwiązań. Podczas tej części pracy stawiamy na nie tylko stworzenie środowiska, które jest w bezpieczne i niezawodne, lecz także dbamy o to, by przyszła rozbudowa nie stanowiła problemów.

  • Pracę zawsze zaczynamy od audytu potrzeb.
  • Przed przystąpieniem do prac tworzymy szczegółowy harmonogram tak aby Klient znał terminy ukończenia prac.
  • Po implementacji opracowanych rozwiązań przeprowadzamy szkolenia dla pracowników oraz monitoring.

Świadczymy specjalistyczne usługi dla sektora IoT

Sprawdź, co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić

Tworzenie Oprogramowania -> Urządzenia -> Systemu

Możemy stworzyć dla Ciebie nowe wielopoziomowe rozwiązanie systemu. Nasze kompetencje technologiczne obejmują znajomość m.in.:

  • najważniejszych języków programowania: .NET, Java, C#, C++, C;
  • środowisk programistycznych: Visual Studio, Eclipse, NetBeans;
  • baz danych: SQL Server, Oracle, PostgreSQL, MySQL;
  • technologii embedded: Linux, RTOS, barebone;
  • transmisji danych: ZigBee, MiWi, LoRa, GSM;
  • interfejsów sieciowych: Ethernet, ModBus, CAN, RS232, RS485, I2C, SPI, OneWire

Działamy kompleksowo i zgodnie z potrzebami Klienta. Mamy doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań IoT dla rozmaitych branż i gałęzi technologii oraz przemysłu. Jesteś ciekawy, jak możemy pomóc Twojej firmie? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci wstępny pomysł na nasz udział w Twojej działalności.

Tworzenie oprogramowania

Zainteresowany? Oddzwonimy w 60 minut!

Podaj swoje dane kontaktowe i przekonaj się, jak bardzo zależy nam na sprawnej obsłudze Klienta. W dni robocze skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

Wysyłając powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez KSK Sp. z o.o. w celu realizacji zgłoszenia kontaktowego, oraz przesyłanie przez KSK Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres e-mail.