Choć młodzi to doświadczeni. Nasze starania i osiągnięcia doceniło wielu.

Poniżej prezentujemy nasze najważniejsze nagrody i wyróżnienia

Konkurs "Zabrzański Biznesplan"
Konkurs Mikroprzedsiębiorca roku
Konkurs na startup - START JERUSALEM Competition
innowator

Zabrzański Biznesplan 2018 - fundator

Konkurs "Zabrzański Biznesplan" organizowany jest w celu wspierania przedsiębiorczości oraz pobudzania aktywności mieszkańców w kierunku podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej w Zabrzu. Z roku na rok liczba firm i instytucji wspierających Konkurs „Zabrzański Biznesplan” powiększa się. Łącznie wsparło go 50 firm, instytucji i przedsiębiorców, którzy wspierają laureatów już od pierwszej edycji konkursu. W tym roku, do grona fundatorów dołączyła firma KSK DEVELOPMENTS.

Mikroprzedsiębiorca roku 2017 - wyróżnienie specjalne

Mikroprzedsiębiorca Roku jest konkursem organizowanym przez stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych. Partnerem strategicznym jest Citi Handlowy, a partnerem merytorycznym – Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy.

Start JLM Competition 2017 - konkurs na startuplaureat

Start JLM brings together innovative, early-stage start-up founders from around the globe to explore and experience Jerusalem’s vibrant startup ecosystem. This is a unique opportunity for entrepreneurs to connect and benefit from interaction with prominent local tech leaders in a fiveday immersive program, featuring interactive fireside chats and panels, specially designed how-to workshops, site visits at leading companies, and exclusive networking meetups with the city’s start-up community.

GALA INNOWATOR ŚLĄSKA 2021 - Nagroda Metropolia GZM

Ideą Konkursu jest promowanie i nagradzanie najbardziej innowacyjnych podmiotów z województwa śląskiego. Celem jest wyróżnienie tych firm i instytucji badawczo – rozwojowych, podejmujących się nowatorskich zmian przez wprowadzanie najnowocześniejszych technologii, nowych produktów czy też usług, które osiągają dzięki temu sukcesy biznesowe lub naukowe.

Screenshot_2

Partner konkursu "Zabrzański Biznesplan" - Partner konkursu

Ogłoszenie VII edycji konkursu „Zabrzański Biznesplan” jeszcze przed nami, a już pierwsi Partnerzy zgłosili chęć włączenia się w tą szlachetną inicjatywę:

KSK Developments Sp. z o.o. – 1.000 zł

https://www.um.zabrze.pl/biznes/zabrzanski-biznesplan/zabrzanski-biznesplan-2019/fundatorzy-nagrod-i-nagrody

Screenshot_2

Zabrzański biznesplan - Partner konkursu

Fundatorzy nagród i nagrody

Sponsorzy i Partnerzy konkursu „Zabrzański Biznesplan 2020”

Screenshot_2

Innowator Śląska - Partner konkursu

31 stycznia upłynął termin zgłaszania biznesplanów do konkursu „Zabrzański Biznesplan 2021”.

Jego celem jest wspieranie lokalnej przedsiębiorczości. Dedykowany jest mikro przedsiębiorcom oraz osobom chcącym założyć własną działalność gospodarczą w naszym mieście.

Od lat Zabrzański Biznesplan wspierają Partnerzy, którzy przekazują cenne nagrody laureatom konkursu.

Konkurs „Zabrzański Biznesplan” 2021

Screenshot_3

Rewolucje Firm Akademickich -  Runda T 2021 - Kategoria PANDEMIC

Prezentujemy film z Finału Rundy T w kategorii Pandemic, który odbył się 12 października na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Finaliści prezentowali swoje projekty przed funduszami inwestycyjnymi z Polski. Najlepsze projekty zostały ogłoszony podczas Gali wręczenia nagród 28 października. Więcej o wydarzeniu znajduje się na stronie: https://technotalenty.pl/rundat2020/

technotalenty2020

Pomysł na Firmę - FINALIŚCI W KATEGORII PANDEMIC 2020

Runda T Pandemic idea, koncepcja, gotowy projekt stanowiący rozwiązanie problemów społecznych związanych z sytuacją wybuchu pandemii w kraju i na świecie. Kategoria stanowi odpowiedź na sytuację na świecie związaną z pandemią COVID-19.

„BEZDOTYKOWY, SENSOROWY PRZYCISK DLA PIESZYCH”
Katarzyna Minkiewicz, Paweł Kasperek