Kim jesteśmy? Jak pracujemy?
Co robimy? Dla kogo?
Co nami kieruje?

KSK Developments logo

Przekraczać granice. Ścigać niedoścignione. Wytrwać. Zrealizować.

Każdy projekt to nowe wyzwanie a im ciekawszy tym bardziej ekscytujący. Realizujemy tematy z zakresu IoT, elektroniki oraz programowania z elementami automatyki i informatyki. Zajmujemy się projektowaniem: obwodów drukowanych, obudów urządzeń elektronicznych, narzędzi z dziedziny technik bezwykopowych oraz tworzeniem oprogramowania.

Jesteśmy specjalistami!

Swoim produktom poświęcamy wiele uwagi dbając o najdrobniejsze szczegóły. Do pracy podchodzimy rzetelnie i praktycznie. Zawsze dogłębnie badamy każde rozwiązanie. Wszystkie nasze produkty znalazły praktyczne zastosowanie w rzeczywistym świecie.

Jesteśmy odpowiedzialni!

Od pomysłu do realizacji wiedzie czasami długa i kręta droga. W swych projektach proponujemy rozwiązania trwałe i długofalowe. Starannie planujemy, projektujemy i wykonujemy powierzone zlecenia. Naszym klientom oferujemy wsparcie na każdym etapie realizacji projektu oraz po jego zakończeniu. Wyprodukowane przez nas urządzenia stale rozbudowujemy i rozwijamy dostosowując je do ciągle zmieniających się wymagań rynku.

Jesteśmy elastyczni!

Każde zlecenie to dla nas nowe możliwości. Chętnie podejmujemy się realizacji projektów nietuzinkowych. Pomagają one nam rozwijać się a tym samym tworzyć produkty ambitniejsze. Rozwój firmy jest dla nas bardzo ważny, daje nam perspektywy a równocześnie mobilizuje do dalszego działania.

Jesteśmy otwarci!

Indywidualne podejście do każdego projektu to zasada jaką kierujemy się od lat. W tak szybko zmieniającym się świecie nie ma już miejsca na dublowanie rozwiązań. Poszukujemy projektów nowych, lepszych, odważniejszych.

Jesteśmy innowacyjni!

Od kilku lat pochłonięci pracą z dziedziny IoT badamy potencjał Internetu Rzeczy. Zafascynowani jego możliwościami z sukcesem implementujemy poznane rozwiązania. Jesteśmy otwarci na nowinki techniczne, które bacznie śledzimy, analizujemy i znajdujemy dla nich praktyczne zastosowanie. Dzięki współpracy z jednostkami naukowymi oferujemy wykonanie badań technicznych. Zdobyte certyfikaty zgodności są najlepszym potwierdzeniem rzetelności wykonywanych przez nas prac.

Jesteśmy gotowi!

Misja: wdrożenie. Cel: osiągnięty.

Choć młodzi to doświadczeni. Naszą wizję podziela wielu.

Dowiedz się więcej w zakładce Nagrody i Referencje

Strategia

W naszych działaniach kierujemy się jasno wyznaczonymi priorytetami

KISS (Keep It Simple, Stupid)

reguła powstała w latach 60. XX wieku w środowisku amerykańskich inżynierów wojskowych. Jej istotą jest dążenie do utrzymania eleganckiej i przejrzystej struktury, bez dodawania niepotrzebnych elementów. Wszystko co projektujemy i tworzymy w KSK ma być łatwe w obsłudze i  minimalistyczne. Prostota jest szczytem wyrafinowania.

Keep it simple, stupid

Budowanie relacji

Zależy nam na budowaniu z naszymi klientami trwałych, długotrwałych, uczciwych i inspirujących relacji. Co rozumiemy pod tymi pojęciami sprawdź w zakładce Grupa Firm Rodzinnych.

GFR grupa firm rodzinnych

Stałość w zmianie

Współczesny świat dynamicznie się zmienia. Rozwiązanie, które było wykorzystywane kilka lat temu dzisiaj może być już niemal archaiczne. Rozumiemy, że aby spełniać oczekiwania naszych klientów nie tylko musimy dopasowywać się do zmieniającej gospodarki ale również samemu wytyczać kierunki zmian. Jedyne co jest stałe i niezmienne to  ciągła potrzeba zmian. Tak rozumiemy innowacyjność.

Change stability