Więcej niż biznes... RODZINA

Poznaj podwaliny naszej filozofii biznesowej

GFR grupa firm rodzinnych

Historia Grupy sięga lat 90-tych, kiedy to dwóch przyjaciół ze szkolnej ławki Marek Kasperek i Piotr Traczewski postanowiło spróbować swoich sił i założyło obecną spółkę Jumarpol. Początkowe lata burzliwej walki z przeciwnościami losu poskutkowały kilkoma przeobrażeniami oraz zmianami profilu prowadzonej działalności. Wszystkie te pieczołowicie zebrane doświadczenia wzmocniły ich i pozwoliły jeszcze bardziej zacięcie podążać ku wyznaczonym celom. Mocniejsi i bardziej zdeterminowani realizowali swoje wizje. Uczyli się, potykali, podnosili, potykali i podnosili znowu. Kierowała nimi ogromna pasja i zaangażowanie w prowadzoną działalność.

 

 

Zbudowali firmę o wysokiej kulturze biznesowej, cieszącą się zaufaniem zarówno klientów, pracowników jak i własnych dzieci. Młode pokolenie przez lata obserwacji uczyło się zasad fair play w biznesie, budowania zaufania, determinacji w dążeniu do założonych celów, wytrwałości, sumienności i zaangażowania.

W takim duchu, idąc za przykładem ojców, postanowiło kontynuować tradycję prowadzenia działalności gospodarczej. Kierując się troską o interesy rodziny oraz korzystając z przekazanego doświadczenia powstała Grupa Firm Rodzinnych. Tworzą ją Jumarpol, ML Architekci i KSK - firmy partnerskie skoncentrowane na wysokiej kulturze biznesu.

Pracując z parterami chcemy tworzyć relacje:

  • Trwałe - O sukcesie dużych projektów biznesowych decyduje wzajemne zrozumienie celów i sprawna komunikacja pomiędzy partnerami. Na bieżące informujemy naszych partnerów, o potencjalnych problemach i zagrożeniach jakie mogą wystąpić w trakcie współpracy. Komunikujemy również najważniejsze wydarzenia jakie mają miejsce w naszej firmie oraz jej otoczeniu. Trwałość rezultatów jest dla nas ważna dlatego dbamy o jakość naszej pracy i dajemy gwarancję jej zgodności z założeniami projektu tak aby w przyszłości klient ponownie był zainteresowany naszymi produktami i usługami.
  • Uczciwe - podstawą dobrych relacji zarówno z klientami jak i pracownikami czy administracją publiczną jest wzajemne zaufanie. Staramy się zwrócić szczególną uwagę na to aby nasza współpraca była w pełni transparentna i zrozumiała. Gwarantujemy poufność wzajemnych ustaleń oraz dbamy, o to aby spełnić w pełni oczekiwania klienta.
  • Długofalowe - Chcemy aby współpraca z partnerami dotyczyła nie tylko jednego projektu ale trwała przez lata. Stale dynamicznie się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę tak więc liczymy na to, że w przyszłości będziemy realizować jeszcze bardziej ambitne projekty oraz zapewnimy rynkowy sukces naszych partnerów. Nawiązanie długofalowej relacji pozwala również na lepsze zrozumienie sposobu funkcjonowania naszych partnerów co zapewnia lepszą oraz prostszą kooperację.
  • Inspirujące - Pamiętamy o naszych partnerach w kontaktach z innymi firmami polecając ich produkty i usługi. Doceniamy znaczenie marketingu szeptanego oraz networkingu. Dlatego organizujemy i animujemy spotkania, na których nasi partnerzy i klienci mogą wymienić swoje doświadczenia oraz porozmawiać na temat przyszłej współpracy. Chcemy być inspiracją dla innych i inspirować się sukcesami innych dlatego konsultujemy z naszymi partnerami nasze najciekawsze projekty.

Przedsiębiorstwa wchodzące w skład Grupy Firm Rodzinnych

Poznaj szerokie spektrum działań naszych firm

Budownictwo
Od ponad 25 lat świadczy usługi z zakresu inżynierii bez wykopowej. Projektuje, wykonuje i z powodzeniem sprzedaje urządzenia towarzyszące oraz maszyny przewiertowe i przeciskowe. Zajmuje się budową infrastruktury podziemnej, renowacjami jak również lokalizacją i diagnostyką instalacji.
Przejdź do strony
Architektura
Wizjonerzy. Ludzie z pasją i wyobraźnią. Od 12 lat zajmują się profesjonalną obsługą inwestycji zarówno nowych jak i adaptacyjnych. Przewodnicy po krętych ścieżkach przepisów i procedur zarówno urzędowych jak i budowlanych. Z pełnym zaangażowaniem realizują najśmielszy nawet projekt.
Przejdź do strony
Internet of Things
Specjalizuje się w nowatorskich realizacjach z zakresu projektowania i wdrażania rozwiązań z dziedziny Internetu Rzeczy. Od kilku lat swoją uwagę skupia na nietuzinkowych projektach realizowanych pod klienta jak również buduje i stale poszerza katalog własnych produktów.
Przejdź do strony